HAKKIMIZDA

1982 Yılında Otomotiv sektöründe faaliyete başlayan firmamız tecrübe, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti odaklı güçlü ticari yapısıyla yılları geride bırakmıştır. Firmamız 2007 Yılında her türlü ihtiyaca hizmet veren araç portföyü ile araç kiralama sektöründe faaliyete başlamış ve bölgesinde bir ilke imza atmıştır. Çeyrek asırlık tecrübemiz ve ismimizle özdeşleşen güven ve dürüstlük ilkeleri firmamızın sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer almasını sağlamıştır. Hedefimiz her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak olacaktır.

DEĞERLERİMİZ

Saygı Başkalarıyla çalışırken adil ve açık sözlü bir davranış sergileriz. Başkalarının duygularına, değerlerine, kültürüne ve görüşlerine saygı gösteririz. İnsanlara karşı sorumluluğumuzun farkındayız ve buna göre davranırız. Sahip olduğumuz bilgiyi özenle kullanırız. Etik ilkelere bağlı kalırız ve yaptığımız her şeyde dürüstçe davranırız.

Uzmanlık

Müşterilerimizi dinleriz ve müşterilerimizin gereksinimlerine proaktif çözümler buluruz. İşlerin daha iyi yapılabilmesi için yeni ve daha iyi yöntemler araştırırız. Bilgi birikimimizi basit ve erişilebilir şekilde paylaşırız.

Sorumluluk

Bütün eylemlerimize kişisel olarak sahip çıkarız ve eylemlerimizin sorumluluğunu üstleniriz. Sözümüzü seve seve yerine getiririz. Müşteri memnuniyetine etkin olarak katkıda bulunuruz.

Tutku


Hevesli ve olumlu bir ‘yapabiliriz’ tutumu sergileriz. Başarıları görür ve kutlarız. Çevremizdeki insanlara örnek olarak, onları motive ederek ve onlara ilham vererek yol gösteririz. Gülümseyerek hizmet veririz.

Misyonumuz : Karayolu ile konforlu ve güvenli yolculuğun herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz.EKO YİĞİT ailesi olarak bunun için çalışıyoruz.

Vizyonumuz : Bireysel Kullanıcı ve şirketlerin filo yönetim ihtiyaçlarına kolay ve yenilikçi çözüm üreten bölgesinde lider firma olmak