Daha Fazla Bilgi / Blog

Ürün Kategorileri

Daha Fazla Bilgi / Blog

Sınırsız Seçim İmkanı
Sınırsız Seçim İmkanı
EKO YİĞİT, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Yeni araç parkuru anlamında istikrarlı yatırımlarına devam eden EKO YİĞİT, filosunu çeşitlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir.
 
Profesyonel Danışmanlık Hizmeti
Profesyonel Danışmanlık Hizmeti
Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ile ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman EKO YİĞİT kadrosu, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur.

EKO YİĞİT profesyonellerinin sağladığı danışmanlık hizmetleri ile beklenti ve ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmet paketi alternatifleri size sunulur.
7/24 EKO YİĞİT Assistance Yol Yardım Hizmetleri
7/24 EKO YİĞİT Assistance Yol Yardım Hizmetleri
Hasar bildirimi ve acil durumlarda 0.5368669276  numaralı EKO YİĞİT Assistance Yol Yardım Hattı'nı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, seyahate devam, geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.
 
Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti
Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti
Tüm Türkiye’yi kapsayan  anlaşmalı servis noktaları ile EKO YİĞİT, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar.
 
Hasar Yönetimi
Hasar Yönetimi
Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, EKO YİĞİT ‘in Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. EKO YİĞİT  tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.
 
Yedek Araç Hizmeti
Yedek Araç Hizmeti
EKO YİĞİT’in profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile EKO YİĞİT ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar.
 
Araç Transferi Hizmeti
Araç Transferi Hizmeti
EKO YİĞİT’in ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda operasyonel kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili vb durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.
 
OGS / HGS Yönetimi
OGS / HGS Yönetimi
EKO YİĞİT ‘i, tercih etmeniz durumunda HGS/OGS Yönetimi hizmetleri sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.
 
Raporlama Hizmeti
Raporlama Hizmeti
Filo Raporlama Hizmeti sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filonuzdaki araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.
 
Filo Takip Hizmeti
Filo Takip Hizmeti
Tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde , filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.